MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

12. 10 2021 22:58 | pet

Bývalú farmárku sklamala Luna: Čakala som od nej niečo iné, než to, čo vidím

Nová farmárka týždňa sa uviedla poriadnym trapasom.

Nikola Báleková
Nikola Báleková Foto: TV Markíza

Farma má za sebou divoký večer, rozbitú vaňu a ťažké ranné vstávanie. Obyvatelia statku ďalší týždeň nezačali najslávnejšie a to najťažšie ich ešte len čaká. Zvládne nová dočasná šéfka úlohy od hospodára Martina? A práve z farmárky týždňa je dosť sklamaná Nikola Fridrichová z 12. série, ktorá prišla zhodnotiť aktuálnu epizódu.

 TIP: Petra pred kamerou prezradila veci, o ktorých netušili ani členovia jej rodiny!

Od Luny čakala niečo úplne iné, než teraz vidí na obrazovke. Zo sociálnych sietí a z videovizitky ju pozná úplne inak a príliš sa jej nepáči, ako sa teraz správa na statku. Dokonca sa jej podaril aj poriadny trapas, keď si nestihla zvoliť sluhu a hospodárovi Martinovi takmer vypadli oči!

Samozrejme, v premiérovej epizóde zákulisného magazínu Farma X-TRA nebude len reč o Lune, ktorá sa, mimochodom, dosť podobá na speváka Boya Georgea v časoch jeho najväčšiej slávy. Pripravený je aj extra obsah, v ktorom sa bližšie pozrieme na vzťah Stanky a Mira. O čom sa rozprávajú vo vzácnych chvíľach, keď sa nehádajú? Tiež zistíme, že dosť veľa farmárov sa vyžíva v nechutných debatách.

vlcsnap-2021-10-12-11h33m20s035.png
 


Komentáre ( 0)

 
Najčítanejšie zo sekcie Farma