MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

15. 09 2021 08:30 | pet

Šokujúca spoveď najmladšej farmárky: Patríciu v detstve sexuálne zneužívali

Prostredníctvom kamery poslala odkaz človeku, ktorý jej to spôsobil.

Patrícia Šimanová
Patrícia Šimanová Foto: TV Markíza

V 13. sérii Farmy sa zišlo viacero ľuďí so skutočne neľahkými životnými príbehmi. Jednou z nich je aj najmladšia obyvateľka statku Patrícia Šimanová. Účasť v reality šou využila aj na to, aby konečne porozprávala o hroznej skúsenosti, o ktorej vedel skutočne iba málokto. Chce uľaviť nielen sama sebe, ale aj pomôcť ďalším obetiam, ktoré si prešli niečím podobným.

Keď bola malá, mala nepríjemný sexuálny zážitok. Uvedomila si to až keď mala asi 13 rokov. Vo veľa veciach ju to ovplyvnilo a na čo sa ostatní mladí ľudia tešili, to v nej vyvolávalo zlé spomienky. Keď mala osem či deväť rokov, zneužíval ju rodinný známy. Mame o tejto hroznej skúsenosti povedala iba pred pol rokom, lebo nemala odvahu zveriť sa jej skôr. Dovtedy s tým žila a bojovala sama.

 TIP Farmársky Golem sa zapísal do histórie: Jeho hlášku prevzal známy komik!

Mama bola v úplnom šoku, vôbec to nečakala. Najhoršie na tejto celej situácii je, že tohto človeka občas stretne aj dnes a on sa tvári, že sa vôbec nič nestalo. Myslí si, že si to nepamätá, že pritom spala. Paťa síce spala, ale zobudila sa na strašnú bolesť. A, bohužiaľ, sa to nestalo iba raz. Okrem svojej mamy a priateľa o tejto skúsenosti doteraz verejne nehovorila s nikým.

Je pripravená o tom hovoriť pred kamerami, aby sa o tom nebáli hovoriť ani ostatné dievčatá, ktoré si prešli podobnou zlou skúsenosťou ako ona. Mohlo by to viacerým z nich pomôcť. A po Farme by sa rada s niektorými stretla osobne. Pozrite si kompletnú spoveď najmladšej farmárky, v aktuálnej epizóde sa objaví iba jej časť. Teraz je už úplne jasné, prečo je jej dvorenie niektorých farmárov vyslovene nepríjemné.

vlcsnap-2021-09-14-11h35m55s711.png
 

Premiérovú epizódu Farmy si môžete pozrieť o 22.10 h na Markíze alebo už teraz na VOYO.


Komentáre ( 0)

 
Najčítanejšie zo sekcie Farma